هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

Sun
ورود   |   ثبت نام
بنر راست 1بنر راست 2بنر راست 3بنر راست 4بنر راست 5
بنر بالا 1بنر بالا 2بنر بالا 2
تازه ها
کاج ژاپنی
Larix leptolepis or Larix kaempferi
Pinaceae
نامشخص
آفتاب کامل
نامشخص
روزانه
کاج ژاپنی

بن سای درخت کاج ژاپنی (Japanese Larch Bonsai Tree)
بومی منطقهآمریکای شمالی
مشخصات مورفولوژیاین گیاه از نوع بن سای های خزان دار است که دارای تاج گسترده در عرض می باشد و پوست به حالت پوسته پوسته است که پوست درونی را کمرنگ و خاکستری رنگ نشان می دهد . زمانیکه گیاه جوان است تنه صاف و زمانیکه پیر می شود خشن است . شاخه ها به رنگ قرمز تیره یا قهوه ای مایل به قرمز است و برگهای سوزنی سبز روشن که در خوشه های 10 تا 20 تایی رشد می کنند .برگها در پاییز قبل از افتادن به رنگ زردروشن تا نارنجی تبدیل می شوند . سیستم ریشه در این گیاه سطحی می باشد . این گیاه مخروط های سبزتولید می کند که وقتی بالغ شدند به رنگ قهوه ای در می آیند . در درون هر مخروط 30 تا 50 بذر وجود دارد .
محیط مناسب برای رشدخارج از ساختمان
کوددهیتغذیه باید در بهار قبل از ظهور جوانه ها شروع شود و در طول فصل رشد هر دو هفته یکبار با یک کود مایع متعادل تغذیه شود .
روش تکثیربذر ، قلمه و لایه بندی هوایی
آفات و بیماریهااز آفات این گیاه شته است.
مراقبت و نکات باغبانیدر طول فصل رشد نیاز به آبیاری روزانه و در زمستان به آبیاری کمتری نیاز دارد . خاک باید زه کشی خوبی داشته باشد . اجازه ندهید خاک به طور کامل خشک شود . هرس این گیاه باید در اواخر زمستان انجام شود . سیم کشی را نیز می توان روی این گیاه انجام داد باید دقت کرد به دلیل رشد زیاد سیم ها روی پوست جا نگذارند . در بهار هر 1تا2 سال یکبار نیاز به تعویض گلدان دارد .
توضیحاتwww.bonsai.ir